Ajurvéda - cesta k zdravému a dlhému životu

Všetko o ajurvéde, jej princípoch, dôležitých bylinách a jej vplyve na naše zdravie

Zaužívaný názov: Aloe, Aloa, Aloe Vera
Latinský názov: Aloe Barbadensis Miller
Slovenský názov: Aloa pravá

ALOE VERA sa pestuje na celom svete, prirodzene rastie v severnej Afrike, Ázii, v strednej a južnej Amerike, Španielsku a samozrejme v Mexiku. Obsahuje 200 rôznych zdraviu prospešných látok akými sú napríklad vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny, tráviace enzýmy, či vláknina.

Používa sa predovšetkým k celkovému posilneniu a povzbudeniu organizmu, blahodárne ovplyvňuje obranyschopnosť organizmu, podporuje činnosť pečene, pravidelné vylučovania, zlepšuje trávenie, pomáha pri rôznych kožných problémoch a napomáha úprave menštruačného cyklu ( pri nepravidelnej, či bolestivej menštruácii).

Zároveň je dobré vedieť, že hoci sa v poslednej dobe dostáva šťava z aloe na popredné miesta medzi výživovými doplnkami je dobré si zistiť tak pôvod suroviny ako aj jej spôsob spracovania a čistotu. Ak chceme, aby sme mali maximálny úžitok a naozaj dobré a pozorovateľné účinky, tak na týchto informáciách veľmi záleží. Preto si neváhajte zistiť všetky potrebné informácie, aby ste mali istotu, že užívate potvrdenú kvalitu!

 

Súhrn účinkov Aloe Vera:

- celkové posilnenie organizmu

- podpora obranyschopnosti organizmu

- zlepšenie trávenia

- pozitívne pôsobenie na kožné ochorenia

- pomoc pri nepravidelnom menštruačnom cykle 

 

 

Ponuku kvalitných prírodných produktov Organic India a Ecce Vita Dr. Frej nájdete v našom eshope ajurveda-shop.eu

 

 

Zdieľať