Ajurvéda - cesta k zdravému a dlhému životu

Všetko o ajurvéde, jej princípoch, dôležitých bylinách a jej vplyve na naše zdravie

Milí pritelia a priaznivci prírodnej medicíny,

v prípade, že máte záujem o konzultácie, diagnostiku, prípadne o prednášky s našimi odborníkmi, ktorí sú najozaj špičkou medzi ajurvédskymi lekármi a konzultantmi, môžete si vybrať z nasledovnej ponuky. Či už máte zdravotné problémy, s ktorými si neviete rady alebo sa chcete len preventívne uistiť v akej kondícii sa nachádza vaše telo, naváhajte a skúste to práve s nimi.

Nikdy netreba zabúdať, že prevencia je jednoduchšia a lacnejšia ako liečba!

 

 

Jednotlivé druhy konzultácií:
 MUDr. David Frej - ponúka riešenie ako sa chrániť pred chorobami v rámci prevencie a ako riešiť chronické ochorenia. Konzultácia pozostáva z anamnézy, pulzovej diagnostiky, vyšetrenia jazyka, tváre a očí a z vytvorenia invididuálneho preventívneho alebo terapeutického plánu.

 Viera Kosíková - osobné poradenstvo v oblasti zdravej životosprávy, vypracovanie jedálnička podľa určenej konštitúcie, možnosť zorganizovania kurzov varenia s ajurvédskou kuchyňou.


MUDr. Oľga Olexová - konzultácie, vyšetrenia a nastavenie liečby. Vyšetrenia sú možné aj pre deti od narodenia.


O rezervácii či dostupnosti jednotlivých termínov a taktiež bližšie informácie o konzultáciách získate na tel. čísle 0905 201 445 alebo v jednotlivých popisoch konzultácií, kde nájdete vždy najbližšie termíny.

 

  

Zdieľať