Ajurvéda - cesta k zdravému a dlhému životu

Všetko o ajurvéde, jej princípoch, dôležitých bylinách a jej vplyve na naše zdravie

 

Milí priatelia priaznivci Ajurvéskej medicíny,

pripravili sme pre vás pobyt v krásnom rezorte SOMATHEERAM Research Institute, ktorý sa pýši nielen exotickým prostredím, ale hlavne tromi prestížnymi oceneniami za kvalitné služby a lekársku starostlivosť poskytovanú v oblasti Ajurvédy v rokoch 2014 - 2016.

 

Rezort Somatheraam sa nachádza v južnej Kerale, nazývanej tiež milenkou Indického oceánu, s nádhernými plážami, tyrkysovo modrým morom a príjemnou klímou, v mestečku KOVALAM, ktoré je centrom staroindickej medicíny Ajurvédy. Tu si môžete dopriať relaxačné, regeneračné a omladzujúce bylinné masáže a dokonale harmonizovať telo a dušu. Tiché miesto s nádhernou scenériou, sviežim morským vánkom a piesočná pláž ponúka dostatočný priestor pre slnenie a večerné romantické prechádzky.

 

somatheraam 


Ajurvéda v Somatheeram je zameraná na relax, regeneráciu mysle a očistu tela. V prostredí, lahodiacom vášmu oku, si užijete procedúry, ktoré Vám pomôžu pri riešení zdravotných problémov. Celkový zážitok je to, o čo sa Somatheeram, svojim liečebným programom usiluje.
 
Ajurvéda by nebola bez jógy a meditácii úplná. Jóga, ktorá sa stala po celom svete veľmi populárnou ako najlepší spôsob udržania svojho tela v pružnom a ohybnom stave. V skutočnosti má jóga oveľa hlbší význam. V Somatheeram môžete poznať a precvičiť si jogu pod vedením domácich majstrov vhodnú pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých.

 

izby somatheraam  


Somatheeram kladie veľký dôraz na kvalitu ubytovania a základného vybavenia. Tieto aspekty sú veľmi dôležité pre celkový komfort pobytu a dobrý pocit z neho. Luxusné ubytovacie zariadenia sú postavené v tradičnom štýle. Stavby sú orientované tak, aby ste mali vždy pekný výhľad do prírody. Izbový servis je k dispozici 24 hodín denne. My vám ponúkame ubytovanie v tzv. Garden cottage, ktoré si môžete pozrieť na fotografiách.

 

cottage somatheraam 
Vynikajúca kuchyňa v tomto rezorte ponúka množstvo miestnych špecialít a pokrmov. Prioritou v tunajšej reštaurácii sú vegetariánske jedlá a sú podstatou ajúrvédskych liečebných techník a procedúr. Výber z vegetariánského jedálnička je veľmi pestrý a uspokojí každého návštevníka. Reštaurácia je na vysokej úrovni, čo do kvality jedál aj obsluhujúceho personálu. Široký sortiment jedál je servírovaný formou švédskych stolov. Súčasťou plnej penzie sú aj nealkoholické nápoje a miestne, vynikajúce dezerty.

 

restaurácia somatheraam 


Somatheeram je miestom s bohatým kultúrnym programom a zábavou pre každého bez rozdielu veku. Snahou všetkých zamestnancov je poskytnúť nielen kvalitné ájurvédské služby, ale vytvoriť vám príjemné prostredie plné relaxácie a odpočinku.

 

somatheream recepcia 

 

Termín pobytu: 15.09 - 30.09.2018

 

Cena a obchodné podmienky

Vzhľadom na individuálne požiadavky našich klientov, informujeme o cene pobytu každého záujemcu po telefonickom rozhovore alebo osobnom stretnutí. V prípade zdravotných problémov, sme schopní zabezpečiť nielen relaxačno - detoxikačný pobyt, ale aj pobyt na ajurvédskej klinike, ktorá bude pre riešenie daného problému tá najvhodnejšia. Obchodné a cenové podmienky na pobyt v termíne 15.9 - 30.9.2018 Vám zašleme na základe prejaveného záujmu.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a tešíme sa na váš záujem.

Viera Kosíková

 

V cene pobytu je zahrnuté:
 - ubytovanie v dvojposteľových izbách v záhradných chatkách Garden Cottage, ktoré je možné vidieť vo fotodokumentácii
 - denná ajurvédska starostlivosť
 - konzultácie s lekárom
 - liečivá počas pobytu
 - plná penzia – formou ajurvédskej stravy (vegetariánskej)
 - návrh individuálneho stravovania

Bonusy zdarma:
 - denne jedna hodina jógy a meditácie
 - transfer z letiska v Trivandrume a späť (pri pobyte 7 dní a viac)
 - privítanie v rezorte podľa keralských tradícií
 - poldenný výlet - backwaters plavba loďou (pri pobyte 14 dní a viac)
 - týždenne - jedna lekcia varenia ajurvédskej stravy
 - týždenne - jedna lekcia teórie Ajurvédy
 - tlmočenie: do nemčiny, francúštiny, ruštiny

 
Viac informácií o samotnom pobyte získate na telefónnom čísle 0905 201 445, 

prípadne na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

"Vnútorná vyrovnanosť a vonkajšia harmónia s prostredím a zákonmi prírody, to je Ajurvéda. Pobyt v prírode lieči.“

 

Zdieľať